Sjednocení
geomantie

SJEDNOCENÍ

Slavonická renesanční, o.p.s. a CULTURA IN FORMA BOHEMIA o.s.,
VÁS ZVOU NA PRAKTICKÝ SEMINÁŘ O TVŮRČÍCH SILÁCH KRAJINY,VEDENÝ JANEM TAJBOŠEM, ORGANIZÁTOREM A AUTOREM KRAJINNÝCH GEOMANTICKÝCH PROJEKTŮ.

18.- 20. března 2011, Slavonice

Sraz účastníků je v PÁTEK 18. BŘEZNA V 18 hodin u kašny na dolním náměstí ve Slavonicích.

Krajinná oblast masivu Českomoravské vrchoviny až k Waldwiertelskému pohoří Rakouska a dále nad Dunajem kolem Vídně a Pálavských vrchů zpět do Čech k Jihlavě, je prostorem setkání dvou evolučních obsahů vsazených do krajiny Země. V oblasti pomyslných os této krajiny, tvořících kříž, autor nalezl významnou, aktuální spojitost přírodních fenoménů se zdejšími lidskými sídly.

Ve dnech jarní rovnodennosti 18. - 20. BŘEZNA 2011, vás organizátoři zvou k cestě za POZNÁNÍM a PROBUZENÍM TVŮRČÍCH SIL KRAJINY i ČLOVĚKA a PROžITKU JEJICH PŮSOBENÍ v jednom z nejvýznamnějších období v roce, ROVNODENNOSTI.

V SOBOTU 19. a NEDĚLI 20. BŘEZNA, POD VEDENÍM JANA TAJBOŠE, se seznámíte s významnými místy a obsahy fenoménů oblasti. Bude to putování za poznáním povahy přírody krajiny a člověka, s využitím umění geomantie ... a mnoho dalšího.

Doprava, ubytování a strava jsou individuální. Přemísťovat se budeme osobními auty. Pokud se budete k nám chtít přidat, ozvěte se co nejdříve!

KONTAKT, INFORMACE A PŘIHLÁŠKY: Cultura In Forma Bohemia, občanské sdruţení, IČ. 70865264
Adresa: Plzeňská 54, 150 00 Praha 5, Česká republika. www.cultura.cz , e-mail: cib@cultura.cz
mobil: +420 608 056 857.

V sobotu Vás zveme na setkání -  ENERGIE KRAJINY, o níž Jan Tajboš říká: „dnes se moje poznání opírá o zkušenost z hledání vztahů tvoření životního prostoru v nás a mimo nás. Pokud porozumíme vztahům v sobě, jsme na nejlepší cestě porozumět vztahům kolem nás. Odtud jsme již velmi blízko k harmonii se vším co existuje. Krajina a její příroda je nejblíže původním, čistým projevům stvořeného a jeho variacím. Samy nás vybízejí k souladu a konejšivě, jindy dramaticky ukazují zda jsme, či nejsme společně v harmonii.“

Sobota 19.března v 19 hodin v Institutu Slavonice – stará škola na náměstí Míru čp. 456

Zájemce získá podrobné informace na plakátech, případně na info@zdrojslavonice.cz.

Jan Tajboš

Narozen 1960 ve Svitu na Slovensku. Od 1988 svobodné povolání: návrhář, designér, geomant, organizátor, konceptuální tvůrce ...
2000 zakládá organizaci CULTURA IN FORMA BOHEMIA a rozšiřuje oblast svého působení do sféry subtilních vlastností původní krajiny a blízkého okolí lidí - objevuje geomantii.
V současnosti směřuje svoje aktivity k tvorbě životního prostoru přirozenými prostředky. Využívá k tomu oblasti kultury, geomantie, architektury, designu, umění, fotografie, literatury ... Žije a pracuje v Praze, České republice.

Autorské projekty 1998 - 2010:
ART GATE, VISUAL LIVE, LIVING SPACE, ZEMĚ-VODA-SLUNCE-VZDUCH, OBYVATELNÉ DIMENZE, VIDITELNÉ NEVIDITELNÉ
AQUACOANS, CELEK - EQUILIBRIUM, C(t)NOSTI, CULTURA, EMOCE, GEO obydlí, geomantické projekty pro Čechy, Moravu, Slovensko, EU ...
Publikační činnost:
HAGIA CHORA (D), FORUM (CZ), IN (CZ), VITALITA (SK), LIFE STYLE pro rodinu (CZ) ...
Knihy:
POSVÁTNÝ JAZYK PŘÍRODY: Kosmos pražské krajiny (2007, Fontána)
POSVÁTNÝ JAZYK STVOŘENÍ: Kosmogramy (2010, Maitrea)

www.jantajbos.cz
jan@cultura.cz
tel.: +420 776 568 572

  • 04.05.2020
    Je čas plánovat výlety!
    využijte naše nabídky na Graselových stezkách
    Více informací
Archiv

Homepage Stezky Galerie E-shop Služby hostům Život na stezce O loupežníku Graselovi Napsali o nás Mapa webu Kontakt Homepage
ČeskyEnglishDeutsch

Facebook Vyrobila firma Grafikraum © 2010 Slavonická renesanční, o.p.s.