Prohlídky s místním průvodcem
jen v doprovodu našich průvodců objevíte skrytá tajemství ...

Místní průvodci na Graselových stezkách jsou Vašimi ochotnými hostiteli.

Nabízíme pravidelné prohlídky města Slavonice - denně, mimo pondělí, ve 14 hodin, každé pondělí v doprovodu průvodce se můžete projít po nové Graselově stezce ze Slavonic do Maříže - sraz v 9 hodin u vlakového nádraží. Každou středu, sobotu a neděli pořádáme prohlídku technické památky - vodní pily Penikov  - v 15 hodin. Podrobnější informace Vám rádi poskytneme v Návštěvnickém centru Graselových stezek ve Slavonicích, nám. Míru 451.

„Místní průvodci“ jsou atraktivní nabídkou služeb pro návštěvníky. Ti, kteří se Vám v roli průvodců budou věnovat, zde žijí, mají tento kraj rádi a je jim potěšením nabídnou Vám své služby. Průvodci jsou vzdělávání v tom, aby se dovedli postarat o Vaši zábavu i poučení, jsou také absolventy kurzů první pomoci. Naším cílem je Váš všeobecně spokojený pobyt na Graselových stezkách.Místí průvodci nepřebírají právní zodpovědnost za Vaši bezpečnost. 

 Kontakt - Slavonická renesanční, o.p.s., paní Jiřina Marková mobil 733 325 855.

  • 04.05.2020
    Je čas plánovat výlety!
    využijte naše nabídky na Graselových stezkách
    Více informací
Archiv

Homepage Stezky Galerie E-shop Služby hostům Život na stezce O loupežníku Graselovi Napsali o nás Mapa webu Kontakt Homepage
ČeskyEnglishDeutsch

Facebook Vyrobila firma Grafikraum © 2010 Slavonická renesanční, o.p.s.