Koupání na Graselových stezkách
v horkých dnech je příjemné se osvěžit koupelí, naše tipy

Přinášíme několik tipů na osvěžující koupele:
Na Graselově stezce kolem Nové Bystřice kraluje mezi nabidkami rybník Blanko a rybník a kemp Osika.
V okolí Slavonic je ideální koupání v rybníku Spálená Hájenka v blízkosti Graselovy sluje, nebo dále směrem k Českému Rudolci rybník nad vodní pilou Penikov. Vyhledávaným místem letního koupání je rybník Hladový u Matějovce, to si ovšem ze všech Graselovek zajdete.
V okolí Českého Rudolce je doporučeným tipem rybník Horní Hamr u obce Radíkov, okolo kterého vede českorudolecká Graselova stezka.

Dál na Moravu, kde jsou další Graselovy stezky - Vratěnín a Nové syrovice koupání ubývá, ale MOŽNOSTI TU JSOU. Ve Vratěníně se vyplatí vyčlenit si na stezku více času, sestoupat až k meandrům horního toku Dyje a osvěžit se v čisté ledové řece. Zážitek je to nádherný! V okolí další Graselovy stezky u Nových Syrovic je sice na mapě řada rybníků (Syrovický, Krnčický, Hájský, atp.), ale nemáme je ke koupání vyzkoušené. Doporučíme tedy ověřené nedaleké koupaliště v Moravských Budějovicích a letovisko - Vranovská přehrada.

Přejeme Vám příjemné výlety s koupacím osvěžením. Další informace Vám rádi zjistíme a další tipy pro Vás na vlastní kůži vyzkoušíme!
Vaše Návštěvnické centrum Graselových stezek.
  • 04.05.2020
    Je čas plánovat výlety!
    využijte naše nabídky na Graselových stezkách
    Více informací
Archiv

Homepage Stezky Galerie E-shop Služby hostům Život na stezce O loupežníku Graselovi Napsali o nás Mapa webu Kontakt Homepage
ČeskyEnglishDeutsch

Facebook Vyrobila firma Grafikraum © 2010 Slavonická renesanční, o.p.s.